Division 3A

Competition:5655 UCFL

DateHomeAwayRefereeVenue
21/08/21 11:30 amDrumcondra AFC 2nds10Belgard Athletic 2ndsAidan SpierinAlbert College
21/08/21 12 pmYork Road FC30Pavee CelticJohn O'TooleJohn Paul 2nd Park, Cabra
21/08/21 2 pmTeam Zimbabwe12Glasnaion FC 2ndsSean KeaneBushy Park
21/08/21 2 pmDunshaughlin Youths FC 3rds43Exodus FCChristy KeatingRatoath Harps Grnd
21/08/21 2 pmGlenmalure Rovers42Palmerstown FCJohn J. WalshWalkinstown Park
25/08/21 6:45 pmYork Road FC41Dunshaughlin Youths FC 3rdsPaddy HughesJohn Paul 2nd Park, Cabra
25/08/21 6:45 pmDrumcondra AFC 2nds21Glasnaion FC 2ndsJohn DaltonAlbert College
25/08/21 6:45 pmBelgard Athletic 2nds20Glenmalure RoversLiam WellsNewlands Cemetery, Ballymount Park
25/08/21 6:45 pmExodus FC15Team ZimbabweEvan KaneBrickfield Park
28/08/21 2 pmTeam Zimbabwe41Benbulbin UnitedTommy DohertyBushy Park
28/08/21 2 pmPavee Celtic34Glenmalure RoversJoe McDonnellBelcamp Park
28/08/21 2 pmDunshaughlin Youths FC 3rds41Belgard Athletic 2ndsCraig McCarthyRatoath Harps Grnd
28/08/21 2:30 pmPalmerstown FC33York Road FCChristy KeatingMill Lane, Palmerstown
28/08/21 2:30 pmGlasnaion FC 2nds21Exodus FCAidan SpierinJohnstown Park No. 4
31/08/21 6:45 pmBenbulbin United26Exodus FCSean KeaneBrickfield Park
31/08/21 6:45 pmYork Road FC11Drumcondra AFC 2ndsEvan KaneJohn Paul 2nd Park, Cabra
04/09/21 11 amBenbulbin United23Pavee CelticTommy DohertyBrickfield Park
04/09/21 11:30 amYork Road FC33Belgard Athletic 2ndsKeith ButterlyJohn Paul 2nd Park, Cabra
04/09/21 1 pmDunshaughlin Youths FC 3rds30Glasnaion FC 2ndsBrian LawlessRatoath Harps Grnd
04/09/21 1:15 pmTeam Zimbabwe34Palmerstown FCLiam WellsBushy Park
04/09/21 1:15 pmDrumcondra AFC 2nds51Glenmalure RoversKen CoffeyAlbert College
11/09/21 1 pmGlasnaion FC 2nds24Benbulbin UnitedStefan VasilenkoJohnstown Park No. 4
11/09/21 2 pmGlenmalure Rovers34Dunshaughlin Youths FC 3rdsJohn J. WalshWalkinstown Park
11/09/21 2 pmPavee Celtic21Team ZimbabweEddie FowlerBelcamp Park
11/09/21 2:15 pmExodus FC32Drumcondra AFC 2ndsEvan KaneBrickfield Park
11/09/21 3 pmPalmerstown FC32Tamh-Leach FCSean KeaneMill Lane, Palmerstown
18/09/21 11 amGlenmalure Rovers00York Road FCWayne GahanWalkinstown Park
18/09/21 12 pmBelgard Athletic 2nds10Team ZimbabweCraig McCarthyNewlands Cemetery, Ballymount Park
18/09/21 1:30 pmExodus FC32Pavee CelticLiam WellsBrickfield Park
25/09/21 1:30 pmExodus FC00Glenmalure RoversLiam WellsBrickfield Park
25/09/21 2 pmPavee Celtic22Dunshaughlin Youths FC 3rdsEddie FowlerBelcamp Park
02/10/21 11 amYork Road FC12Benbulbin UnitedJoe O'HanlonJohn Paul 2nd Park, Cabra
02/10/21 11:30 amDrumcondra AFC 2nds01Pavee CelticJoe McDonnellAlbert College
02/10/21 2:30 pmPalmerstown FC74Glasnaion FC 2ndsTommy DohertyMill Lane, Palmerstown
09/10/21 11 amGlenmalure Rovers22Team ZimbabweWayne GahanWalkinstown Park
09/10/21 11 amBenbulbin United07Drumcondra AFC 2ndsBrian O'ConnorBrickfield Park
09/10/21 1:30 pmDunshaughlin Youths FC 3rds23Palmerstown FCTommy DohertyRatoath Harps Grnd
09/10/21 2 pmGlasnaion FC 2nds13York Road FCStefan VasilenkoJohnstown Park No. 4
09/10/21 2 pmExodus FC12Belgard Athletic 2ndsEvan KaneBrickfield Park
16/10/21 1:30 pmTamh-Leach FC33Drumcondra AFC 2ndsKarl NolanJobstown Park
16/10/21 2 pmGlasnaion FC 2nds32Pavee CelticEvan KaneJohnstown Park No. 4
23/10/21 12 pmTamh-Leach FC51Exodus FCPaul HutchinsonJobstown Park
23/10/21 2 pmTeam Zimbabwe37Drumcondra AFC 2ndsPaddy HolmesBushy Park
23/10/21 2 pmPavee Celtic33Benbulbin UnitedJohn DaltonBelcamp Park
30/10/21 11 amBenbulbin United53Glenmalure RoversJohn J. WalshBrickfield Park
30/10/21 1:15 pmExodus FC32York Road FCJohn J. WalshBrickfield Park
30/10/21 2 pmPalmerstown FC14Pavee CelticKarl NolanMill Lane, Palmerstown
06/11/21 11 amBenbulbin United21Palmerstown FCPaul PowerBrickfield Park
06/11/21 12 pmGlasnaion FC 2nds14Tamh-Leach FCStefan VasilenkoJohnstown Park No. 4
06/11/21 2 pmTeam Zimbabwe01Dunshaughlin Youths FC 3rdsPaul LangBushy Park
13/11/21 11:30 amYork Road FC20Team ZimbabweConor FarrellJohn Paul 2nd Park, Cabra
13/11/21 12 pmGlenmalure Rovers13Glasnaion FC 2ndsLiam WellsWalkinstown Park
13/11/21 12 pmDunshaughlin Youths FC 3rds11Benbulbin UnitedBrian LawlessRatoath Harps Grnd
13/11/21 2 pmPavee Celtic05Tamh-Leach FCKen CoffeyBelcamp Park
20/11/21 12 pmTamh-Leach FC45Benbulbin UnitedWayne GahanJobstown Park
20/11/21 12:15 pmExodus FC13Dunshaughlin Youths FC 3rdsStefan VasilenkoBrickfield Park
20/11/21 2 pmPavee Celtic64York Road FCJohn DaltonBelcamp Park
20/11/21 2:15 pmPalmerstown FC91Team ZimbabweWayne GahanMill Lane, Palmerstown
27/11/21 11 amYork Road FC18Tamh-Leach FCEvan KaneJohn Paul 2nd Park, Cabra
04/12/21 11 amBenbulbin United11Glasnaion FC 2ndsLiam WellsBrickfield Park
04/12/21 11:45 amBelgard Athletic 2nds60Pavee CelticBrendan ColemanNewlands Cemetery, Ballymount Park
04/12/21 2 pmPalmerstown FC51Drumcondra AFC 2ndsKarl NolanMill Lane, Palmerstown
04/12/21 2 pmDunshaughlin Youths FC 3rds32Tamh-Leach FCTommy DohertyRatoath Harps Grnd
04/12/21 2:15 pmTeam Zimbabwe12Exodus FCTom ShannonBushy Park
11/12/21 11 amBenbulbin United13Team ZimbabweConor FarrellBrickfield Park
11/12/21 12 pmGlenmalure Rovers23Tamh-Leach FCWayne GahanWalkinstown Park
11/12/21 1:30 pmDunshaughlin Youths FC 3rds43Drumcondra AFC 2ndsTom ShannonRatoath Harps Grnd
22/01/22 11 amBenbulbin United11Dunshaughlin Youths FC 3rdsJames KeatingBrickfield Park
22/01/22 11:30 amDrumcondra AFC 2nds14Tamh-Leach FCEddie FowlerAlbert College
22/01/22 12 pmYork Road FC37Glasnaion FC 2ndsKeith ButterlyJohn Paul 2nd Park, Cabra
22/01/22 2 pmExodus FC05Palmerstown FCJames KeatingBrickfield Park
22/01/22 2 pmTeam Zimbabwe12Glenmalure RoversPaddy HolmesBushy Park
Glasnaion FC 2ndsGlenmalure RoversJohnstown Park No. 4
Dunshaughlin Youths FC 3rdsPavee CelticRatoath Harps Grnd
Belgard Athletic 2ndsYork Road FCNewlands Cemetery, Ballymount Park
Glenmalure RoversExodus FCWalkinstown Park
Palmerstown FCDunshaughlin Youths FC 3rdsMill Lane, Palmerstown
Pavee CelticDrumcondra AFC 2ndsBelcamp Park
Team ZimbabweBelgard Athletic 2ndsBushy Park
Belgard Athletic 2ndsTamh-Leach FCNewlands Cemetery, Ballymount Park
Drumcondra AFC 2ndsPalmerstown FCAlbert College
Dunshaughlin Youths FC 3rdsGlenmalure RoversRatoath Harps Grnd
Team ZimbabweYork Road FCBushy Park
Exodus FCGlasnaion FC 2ndsBrickfield Park
Glenmalure RoversDrumcondra AFC 2ndsWalkinstown Park
Glasnaion FC 2ndsDunshaughlin Youths FC 3rdsJohnstown Park No. 4
York Road FCExodus FCJohn Paul 2nd Park, Cabra
Tamh-Leach FCTeam ZimbabweTBA
Palmerstown FCBenbulbin UnitedMill Lane, Palmerstown
Pavee CelticBelgard Athletic 2ndsBelcamp Park
Tamh-Leach FCYork Road FCTBA
Belgard Athletic 2ndsPalmerstown FCNewlands Cemetery, Ballymount Park
Team ZimbabwePavee CelticBushy Park
Glenmalure RoversBelgard Athletic 2ndsWalkinstown Park
Belgard Athletic 2ndsGlasnaion FC 2ndsNewlands Cemetery, Ballymount Park
Drumcondra AFC 2ndsDunshaughlin Youths FC 3rdsAlbert College
Tamh-Leach FCPalmerstown FCTBA
Glasnaion FC 2ndsTeam ZimbabweJohnstown Park No. 4
Tamh-Leach FCGlasnaion FC 2ndsTBA
Belgard Athletic 2ndsDunshaughlin Youths FC 3rdsNewlands Cemetery, Ballymount Park
Exodus FCTamh-Leach FCBrickfield Park
Dunshaughlin Youths FC 3rdsTeam ZimbabweRatoath Harps Grnd
Pavee CelticExodus FCBelcamp Park
Belgard Athletic 2ndsBenbulbin UnitedNewlands Cemetery, Ballymount Park
Tamh-Leach FCDunshaughlin Youths FC 3rdsTBA
Exodus FCGlenmalure RoversBrickfield Park
Benbulbin UnitedTamh-Leach FCBrickfield Park
Tamh-Leach FCBelgard Athletic 2ndsTBA
Team ZimbabweTamh-Leach FCBushy Park
Glasnaion FC 2ndsDrumcondra AFC 2ndsJohnstown Park No. 4
Palmerstown FCBelgard Athletic 2ndsMill Lane, Palmerstown
Glenmalure RoversBenbulbin UnitedWalkinstown Park
Dunshaughlin Youths FC 3rdsYork Road FCRatoath Harps Grnd
Tamh-Leach FCPavee CelticTBA
Drumcondra AFC 2ndsExodus FCAlbert College
Exodus FCBenbulbin UnitedBrickfield Park
Glasnaion FC 2ndsBelgard Athletic 2ndsJohnstown Park No. 4
Drumcondra AFC 2ndsYork Road FCAlbert College
Pavee CelticPalmerstown FCBelcamp Park
Belgard Athletic 2ndsExodus FCNewlands Cemetery, Ballymount Park
Tamh-Leach FCGlenmalure RoversJobstown Park
York Road FCPalmerstown FCJohn Paul 2nd Park, Cabra
Glenmalure RoversPavee CelticWalkinstown Park
Drumcondra AFC 2ndsBenbulbin UnitedAlbert College
Palmerstown FCGlenmalure RoversMill Lane, Palmerstown
Benbulbin UnitedYork Road FCBrickfield Park
Belgard Athletic 2ndsDrumcondra AFC 2ndsNewlands Cemetery, Ballymount Park
Pavee CelticGlasnaion FC 2ndsBelcamp Park
York Road FCGlenmalure RoversJohn Paul 2nd Park, Cabra
Drumcondra AFC 2ndsTeam ZimbabweAlbert College
Benbulbin UnitedBelgard Athletic 2ndsBrickfield Park
Glasnaion FC 2ndsPalmerstown FCJohnstown Park No. 4
Total : 132