Referee Fixtures - Stefan Vasilenko
CompDateHomeAwayVenue
Division 321/08/21 2 pmBlackrock College23Coolock Village FC 2ndsRockfield Park, Blackrock
Division 323/08/21 6:45 pmDrumcondra AFC22Coolock Village FC 2ndsAlbert College
Division 325/08/21 6:45 pmTallaght Utd 3rds60Newlane FC 2ndsNewlands Cemetery, Ballymount Park
Division 126/08/21 6:45 pmHarding IF FC 2nds21Boghall RoversRingsend Park Pitch 2
Premier Di28/08/21 11:30 amVEC FC20Beech Park FCVEC (ETB) Grounds, Terenure
Division 330/08/21 6:45 pmBushy Athletic33Malawi FCStannaway Park
Division 131/08/21 6:45 pmShelbourne SSCFC43Shelbourne AFCSt Anne’s Park
Division 104/09/21 11:30 amShelbourne AFC22Atletico MalahideAlbert College
Division 304/09/21 1:30 pmPhoenix Athletic22Newlane FCAlbert College
Premier Di11/09/21 11 amGlasnaion FC01VEC FCJohnstown Park No. 4
Division 311/09/21 1 pmGlasnaion FC 2nds24Benbulbin UnitedJohnstown Park No. 4
LFA Junior18/09/21 11 amAtletico Malahide04Kilnamanagh FCMalahide Castle
UCFL Chall18/09/21 1:30 pmMalahide Utd 2nds53Palmerstown FCMalahide Castle
FAI Junior25/09/21 11 amAshwood FC23Swords ManorCorkagh Park
Division 325/09/21 1:30 pmAstars13Sandford-St Marys FC 2ndsCorcagh Park Pitch 2
Premier Di02/10/21 11 amBeech Park FC01Malahide UtdSt Catherines Park
Division 302/10/21 1 pmBeech Park FC 3rds35Tymon Bawn FCSt Catherines Park
UCFL Chall09/10/21 12 pmFairview Celtic54Dynamo RidgewoodJohnstown Park
Division 309/10/21 2 pmGlasnaion FC 2nds13York Road FCJohnstown Park No. 4
UCFL Chall16/10/21 11:30 amBelgard Athletic 2nds40Ballyowen CelticNewlands Cemetery, Ballymount Park
Division 216/10/21 2 pmTallaght Utd 2nds01Chapelizod FCNewlands Cemetery, Ballymount Park
Division 323/10/21 11 amBlack Forge FC 2nds31St Maelruans FC 2ndsWalkinstown Park
Bedlow Cup23/10/21 1 pmGlenmalure Rovers11Blackrock CollegeWalkinstown Avenue
Division 330/10/21 2 pmTallaght Utd 3rds22Lourdes Celtic FC 2ndsSundrive Park
Division 306/11/21 12 pmGlasnaion FC 2nds14Tamh-Leach FCJohnstown Park No. 4
UCFL Chall06/11/21 2 pmFairview Celtic34Booterstown UnitedJohnstown Park
Division 320/11/21 12:15 pmExodus FC13Dunshaughlin Youths FC 3rdsBrickfield Park
Division 320/11/21 2:15 pmRiverside Utd32Phoenix AthleticBrickfield Park
Premier Di27/11/21 11:30 amLourdes Celtic FC11VEC FCSundrive Park
Bedlow Cup27/11/21 1:30 pmLourdes Celtic FC. 2nds32Beech Park FC 2ndsSundrive Park
Division 315/01/22 12 pmCeltic Park FC41Stedfast United 2ndsBeaumont Woods
Division 222/01/22 12 pmLatin Dubs FC04Clondalkin CelticBelcamp Park
Total: 32
Date From
Date To